Jesteś na: Strona główna / Nasza szkoła / Projekty / Wymiana

Wymiana

• Znaleziono 6 wiadomości.

Polsko-Niemiecka wymiana młodziezy po raz trzeci

Już po raz trzeci młodzież naszego gimnazjum dzięki pomocy Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży uczestniczyła w międzynarodowej wymianie młodzieży ze szkołą partnerską Gimnazjum Burgdorf.

MZS z wizytą w Portugalii

Grupa uczniów oraz nauczycieli z Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi uczestniczyła w kolejnej już wymianie w ramach programu Erasmus+.

Nauczyciele z Finlandii z wizytą w Miejskim Zespo

W dniach 3-7 kwietnia 2017 w Miejskim Zespole Szkół w Czeladzi gościło 6 nauczycieli z fińskiej szkoły Hirvelä znajdującej się w Voikkaa, dzielnicy miasta Kouvola na południu Finlandii na czele z jej dyrektorem panią Tuulikki Komulainen.

Uczniowie i nauczyciele z Burgdorf z wizytą w Gim

W ramach wymiany ze szkołą partnerską w Burgdorf w Niemczech przyjmowaliśmy 12 uczniów oraz 2 nauczycieli z tamtejszego gimnazjum. Nasze spotkanie mogło się odbyć dzięki wsparciu finansowemu rodziców oraz Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Uczniowie MZS w Grecji

W ramach projektu Erasmus+, uczniowie MZS udali się z wizytą do gościnnego miasta Tripolis w Grecji.

Wymiana

Nasza szkoła w roku szkolnym 2016/2017 organizuje wymianę ze szkołą partnerską w Burgdorf w Niemczech. Jest to już trzecia wymiana młodzieży a każda z nich jest współfinansowana przez Polsko Niemiecką Współpracę Młodzieży.

Redakcja strony: Wymiana Rejestr zmian

• Pierwsza publikacja:Budzińska Maria2017-02-10 12:58:15