Zadanie 6

Organizacja i prowadzenie zajęć z przyrody dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz wsparcie ucznia młodszego i doposażenie pracowni przyrody w pomoce dydaktyczne.

Zajęcia przyrodnicze realizowane w ramach projektu „Rozwijamy możliwości-niwelujemy bariery”.

Na zajęciach przyrodniczych realizowanych w ramach projektu „Rozwijamy możliwości-niwelujemy bariery” uczniowie często korzystają z tablicy interaktywnej. Z dużym zaangażowanie rozwiązują zadania interaktywne, oglądają animacje przyrodnicze oraz wypełniały testy sprawdzające wiedzę. Wykorzystanie tablicy interaktywna wzbogaca i uatrakcyjnia zajęcia oraz pomaga w ciekawy sposób pogłębić wiedzę przyrodniczą.

Galeria zdjęć

Na zajęciach przyrodniczych realizowanych w ramach projektu „Rozwijamy możliwości-niwelujemy bariery” uczniowie korzystają z pomocy dydaktycznych zakupionych w celu  doposażenie pracowni przyrodniczej. Dzięki mikroskopom,  modelom i planszom uczniowie mogą w bezpośredni sposób poznawać budowę organizmów zwierzęcych i roślinnych, odkrywać tajemnice ludzkiego ciała oraz zapoznawać się z procesami zachodzącymi w przyrodzie. Zamontowanie w pracowni projektora multimedialnego umożliwiło uczniom korzystanie z tablicy multimedialnej. Zakupione programy multimedialne uatrakcyjniają zajęcia oraz pomagają w ciekawy sposób pogłębić wiedzę przyrodniczą.

Galeria zdjęć

Redakcja strony: Zadanie 6 Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:Jaskółka Paweł 2018-01-15 11:14:39
  • Aktualizacja publikacji:Jaskółka Paweł 2018-04-19 08:31:23