• Znaleziono 610 wiadomości.

Zajęcia otwarte

Dnia 28 kwietnia 2016 r odbyły się zajęcia otwarte dla uczniów i rodziców klas I a i I b.Celem tych zajęć było zacieśnienie więzi między rodzicami i dziećmi, a także dobra zabawa.

Warsztaty z robotyki w Europejskiej Agencji Kosmic

W dniach 28-29.04 w Redu (Belgia) w naziemnej stacji ESA odbyły się warsztaty z robotyki dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w których uczestniczyła Małgorzata Pawlik-Podgórska nauczycielka fizyki z naszego gimnazjum.

Niepokonani!

W ramach obchodów Dnia Ziemi w mieście - 26 kwietnia w Miejskim Zespole Szkół – Gimnazjum nr 1, odbył się Gminny Konkurs Międzygimnazjalny „W zdrowym ciele zdrowy duch” .

Etap powiatowy Turnieju BRD - szkoły gimnazjalne

Drużyna G1 w składzie: Krystian Zasada, Adrian Wojtowicz i Mateusz Rodzim zjęła wysokie II miejsce w powiecie.

Etap powiatowy Turnieju BRD- szkoła podstawowa

Drużyna naszej szkoły w składzie: Amelka Feruś, Zosia Dobińska, Mateusz Błaszczyk, Paweł Bitnierowski zajęła wysokie II miejsce w powiecie.

27 kwietnia w SP 2 odbył się, kolejny już raz, etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju BRD szkół podstawowych i gimnazjalnych.

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH Z

W dniu 13 kwietnia b.r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyła się uroczystość, podczas której wyróżnieni zostali laureaci konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach z terenu Delegatury w Sosnowcu.

Szkolne obchody Dnia Ziemi w SP 2

Szkolne obchody Dnia Ziemi dla klas IV – VI zostały zorganizowane w formie konkursu przyrodniczo – ekologicznego. W ciągu trzech godzin lekcyjnych rywalizowały ze sobą kolejno klasy: IV, V i VI.

Gminny Konkurs Przyrodniczy

18 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy pod tytułem „Woda – środowiskiem życia”.