• Znaleziono 610 wiadomości.

• Pierwsza
Święto siatkówki

IV dzień siatkarskiego święta w Szkole Podstawowej minął pod hasłem turnieju rodzic + dziecko. Do rywalizacji przystąpiły aż 23 pary, które rywalizowały w czterech kategoriach.

II dzień Święta Siatkówki w szkole.

Tym razem do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z klas III. Najlepszą zawodniczką okazała się Julia Wagner i Roksana Nowak, II miejsce zajęła Aleksandra Łoś, III miejsce Otylia Owsianka i Zuzanna Partyka. Wszystkim dziewczętom gratulujemy i już niedługo zapraszamy na testy naboru do klas sportowych.

NASI SZKOLNI MISTRZOWIE ORTOGRAFII

6 kwietnia 2016 w naszej szkole odbył się SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY. Został zorganizowany przez polonistki : mgr Monikę Guzik i mgr Agnieszkę Podsiedlik- Szałas. W zmaganiach ortograficznych wzięło udział 16 uczniów z klas I- III.

XIV EDYCJA DIECEZJALNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI RELIGIJNEJ „OD BOGURODZICY DO DZISIAJ” odbędzie się dnia 28 kwietnia 2016 r. o godz. godz. 9.30. Program i regulamin dostępny w banerze konkursy i zawody.

Święto Siatkówki

Zakończył się pierwszy dzień zmagań siatkarskich w ramach Święta Siatkówki, które obchodzone jest w Szkole Podstawowej nr 2

V MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM W SZACHACH

Dnia 7 kwietnia 2016 w Częstochowie odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Szachach.

FESTYN ZDROWIA

W dniu 7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji w Szkole Podstawowej odbył się po raz pierwszy Festyn Zdrowia, który przebiegał pod hasłem : „Zdrowo na sportowo”.

Przedstawienie ,,Śpiąca królewna"

Uczniowie klasy 2c szkoły podstawowej wystawili sztukę „Śpiąca królewna”

Po raz kolejny braliśmy udział w Wojewódzkim Konkursie Technicznym Szkół Gimnazjalnych "Obudź w sobie myśl techniczną" dla gimnazjalistów województwa śląskiego organizowanym przez Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Nasi uczniowie pięknie zaprezentowali się podczas XX Zagłębiowskiego Festiwalu Piosenki w Będzinie.

• Pierwsza