• Znaleziono 610 wiadomości.

Obchody Dnia Ziemi klas I- III

Dnia 21 kwietnia 2017roku obchody Dnia Ziemi w klasach I- III w naszej szkole zorganizowano pod hasłem – Przyszłość Ziemi w naszych rękach.

Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi odbyły się 21 kwietnia i miały charakter Turnieju Ekologicznego, który został zorganizowany pod hasłem: „Ziemia jest domem dla wszystkich organizmów”.

Przed Wami niezwykle ważny moment - egzamin gimnazjalny. Zyczymy Wam, aby wyniki, które uzyskacie odpowiadały Waszym oczekiwaniom, dawały możliwość realizacji życiowych planów. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

12 kwietnia w naszej szkole, kolejny już raz, odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Wielkanoc 2017

Niech radość i ciepła domowa atmosfera towarzyszą Wam podczas nadchodzących dni. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy 2017 życzę, aby spokój i dobro przepełniały Wasze serca.

Komunikat Burmistrza Miasta Czeladź o przeprowadzeniu konsultacji społecznych w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Miasta Czeladź do związku metropolitalnego.

Po raz kolejny braliśmy udział w Wojewódzkim Konkursie Technicznym Szkół Gimnazjalnych "Obudź w sobie myśl techniczną" dla gimnazjalistów województwa śląskiego organizowanym przez Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Nauczyciele z Finlandii z wizytą w Miejskim Zespo

W dniach 3-7 kwietnia 2017 w Miejskim Zespole Szkół w Czeladzi gościło 6 nauczycieli z fińskiej szkoły Hirvelä znajdującej się w Voikkaa, dzielnicy miasta Kouvola na południu Finlandii na czele z jej dyrektorem panią Tuulikki Komulainen.

Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

W odpowiedzi na apel Ministerstwa Edukacji Narodowej i Komendy Powiatowej Policji w Będzinie dnia 29.03.2017r. w Miejskim Zespole Szkół- Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbyła się prelekcja dla rodziców klas IV na temat ,, Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”.

Uczniowie i nauczyciele z Burgdorf z wizytą w Gim

W ramach wymiany ze szkołą partnerską w Burgdorf w Niemczech przyjmowaliśmy 12 uczniów oraz 2 nauczycieli z tamtejszego gimnazjum. Nasze spotkanie mogło się odbyć dzięki wsparciu finansowemu rodziców oraz Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.