• Znaleziono 610 wiadomości.

Krajowa Odznaka Jakości dla projektu LUX realizow

LUX (Light Universe eXchange) to półtoraroczny projekt eTwinning realizowany przez naszych gimnazjalistów we współpracy ze szkołami z Francji i Słowenii pod opieką nauczycielki fizyki pani Małgorzaty Pawlik-Podgórskiej i nauczycielki języka angielskiego pani Barbary Orkisz.

LAUREATKA

Z opóźnieniem (z powodu wyjątkowo dużej ilości uczestników) otrzymaliśmy wyniki ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z fizyki OLIMPUS.

Jubileusz  15 -  lecia Konkursu Diecezjalnego „O

15 edycja Konkursu Diecezjalnego „Od Bogurodzicy do dzisiaj” przebiegała w atmosferze refleksji, zadumy, wzajemnej serdeczności i życzliwości.

MZS z wizytą w Portugalii

Grupa uczniów oraz nauczycieli z Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi uczestniczyła w kolejnej już wymianie w ramach programu Erasmus+.

Bajkowa podróż

Dnia 23 maja uczniowie klasy II b zostali zaproszeni na zajęcia literacko-plastyczne do Miejskiej Biblioteki Publicznej- Filia nr 1 w Czeladzi.

Szkolny Turniej Szachowy w SP 2

22 maja w szkole podstawowej odbył się szkolny Turniej szachowy

Wizyta w Bibliotece Miejskiej

12.05.2017r. uczniowie klasy 2a i 2b uczestniczyli w spotkaniu z autorem programów telewizyjnych i książek dla dzieci z p. Andrzejem Grabowskim.

Dyrekcja i nauczyciele bibliotekarze Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi kierują słowa podziękowania do uczniów, rodziców, dziadków, opiekunów i tych wszystkich, którzy włączyli się w akcję w roku szkolnym 2016/2017„Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy”.

Gminny Turniej Języka Angielskiego

Uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się 16 maja w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ RODZICÓW O PUCHAR RADY RODZICÓW MIEJSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ