Jesteś na: Strona główna / Nasza szkoła / Sport / Klasy sportowe / Informacje o klasach sportowych

Informacje o klasach sportowych

Obóz sportowy w Brennej

Klasa sportowa 5A i 6A dziewcząt o profilu piłki siatkowej.

We wrześniu 2017 dziewczęta trenowały na obozie sportowym w Brennej. Obecnie przygotowują się do rozgrywek mini sitkówki, które rozpoczną się 11 listopada. Trenerem dziewcząt jest pani Ewa Fronczek

________________________________________________________________________________________

KLASA IV A - DZIEWCZĘTA

Grupa dziewcząt klasy IVa liczy 14 osób. Młode adepki piłki siatkowej swoją przygodę ze sportem zaczęły we wrześniu tego roku szkolnego. Dziewczęta będą brały udział w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w minisiatkówce w kategorii dwójek.
Na zdjęciu od lewej stoją: Marika Czuchraniak, Pola Węgrzynowicz, Maja Cebulska, Anastazja Piotrowska, Agata Szymanek, Julia Zielińska, Katarzyna Gajewska, Renata Hilarowicz - trener,
Od lewej siedzą: Aleksandra Bojko, Maja Wrześniak, Zuzanna Żak, Martyna Kołodziej, Lila Wesołowska, Julia Lipa, Gabrysia Hilarowicz.

Klasa 5a chłopców

Klasa liczy 11 zawodników. Uczniowie w trenują 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny.
W dniach 18-22 września 2017 roku trenowali na obozie sportowym w Brennej.
Zawodnicy będą uczestniczyć w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki w kategorii żaków (rocznik 2006 i młodsi)
Link do strony rozgrywek: http://slzkosz.pl/liga/46.html

Klasa 6a chłopców

W dniach 11-15 września 2017 roku trenowali na obozie sportowym w Brennej.
Zawodnicy będą uczestniczyć w rozgrywkach Śląskiego Związku Koszykówki w kategorii młodzik młodszy (rocznik 2005 i młodsi)
Link do strony rozgrywek: http://slzkosz.pl/liga/40.html

Klasa VIIa dziewczęta

liczy 11 osób. Grupa trenuje siatkówkę 3 lata, w bieżącym roku szkolnym dziewczęta będą brać udział w rozgrywkach  Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w kategorii młodziczek.
Na zdjęciu od lewej stoją: Wiktoria Garncarz, Sonia Renchen, Julia Deres, Iga Świder, Zofia Malinowska
od lewj siedzą: Sandra Wlazło, Zuzanna Wojciechowska, Amelia Feruś, Martyna Kołton, Zofia Dobińska, Renata Hilarowicz - trener.

Redakcja strony: Informacje o klasach sportowych Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:Jaskółka Paweł 2017-10-13 13:45:50
  • Aktualizacja publikacji:Jaskółka Paweł 2017-12-06 13:31:31