• Znaleziono 610 wiadomości.

Dzięki ofiarności ludzi, czyniących dla naszej placówki nieskończenie wiele dobrego, pomagających nam bez wielkich słów i rozgłosu, pięknieje nie tylko nasze otoczenie, ale także nasze życie.

Andrzejki w świetlicy szkolnej

Andrzejki od dawien dawna kojarzą się z magią i wróżbami. Tradycyjnie obchodzimy je w wigilię dnia św. Andrzeja czyli w nocy z 29 na 30 listopada.

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W dniu 2 grudnia odbył się turniej „dwójek siatkarskich” dla dziewcząt klas 5-6

Andrzejki

Dnia 29 listopada klasie IIIa i IIIc zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki.

2 MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM W SZACHACH

W dniu 26 listopada 2019 odbyły się w Częstochowie Igrzyska Dzieci województwa śląskiego w szachach drużynowych

WICEMISTRZOSTWO POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 25 listopada odbyły się w naszej szkole zawody powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt klas 7-8

Opieka stomatologiczna nad uczniami czeladzkich szkół podstawowych realizowana jest zgodnie z ustawą o opiece zdrowotnej nad uczniami

Klasy młodsze przystąpiły do ogólnopolskiego projektu wspierającego rozwój czytelnictwa wśród dzieci „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”.

Ic w Muzeum Śląskim

Czym różni się portret od autoportretu? Czy można namalować pejzaż w mieście? na te i inne pytania uczniowie klasy Ic mogli znaleźć odpowiedź podczas wizyty w Muzeum Śląskim w Katowicach.