• Znaleziono 610 wiadomości.

WIGILIA W MIEJSKIM ZESPOLE SZKÓŁ W CZELADZI

Dnia 16 grudnia 2016r. uczniowie MZS w Czeladzi zaprezentowali przedstawienie jasełkowe. W tym szczególnym dniu gościliśmy w naszych progach dostojnych gości: Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka, Pana Zbigniewa Szaleńca – Burmistrza Miasta Czeladź, ks. Kanonika Jarosława Wolskiego – proboszcza parafii św. Stanisława, ks. Przemysława Szota – kapelana ks. biskupa

VII Powiatowy Konkurs Językowy

W dniu 15 grudnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i technicznych w Czeladzi odbył się VII Powiatowy Konkurs Językowy o tematyce świąteczno-noworocznej.

Piotr Brodowski- uczeń klasy VI a, zakwalifikował się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

14 grudnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach odbędzie się POWIATOWY KONKURS „BOOKTALKING, CZYLI GAWĘDA O KSIĄŻCE…”.

Internetowy Konkurs Matematyczny MATMIX.pl organizowany przez XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Warszawie oraz firmę AVIVA.

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

Dnia 6.12.2016r i 7.12.2016r uczniowie z klas I-III pojechali do kina „Helios ” w Sosnowcu na projekcję filmu pt.„Vaiana skarb oceanu ”.

W Muzeum Historii Komputerów

W dniu 1.12.2016 gimnazjaliści MZS wzięli udział w wycieczce do Muzeum Historii Komputerów w Katowicach. W czasie dwóch godzin zajęć poznawali historię rozwoju informatyki, zobaczyli pierwsze maszyny liczące począwszy od liczydła abakus przez komputery Elwra, Meritum, Odra do komputerów typu IBM PC, Apple Macintosh.

Świąteczny Konkurs na najładniej udekorowaną c

Zapraszam wszystkich chętnych: pełnoletnich absolwentów, rodziców, dziadków, znajomych, sympatyków do wsparcia naszej szkoły w ŚWIĄTECZNYM KONKURSIE NA NAJŁADNIEJ UDEKOROWANĄ CHOINKĘ miejsce : M1 CZELADŹ

Sportowa rodzina

1 grudnia rozpoczęła się IV edycja Sportowej Rodziny, czyli cyklu imprez sportowych przeznaczonych dla uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej nr 2.

Wizyta w Ziemniakolandii

W dniu 24 listopada odbyły się zajęcia otwarte w klasie 3 d pt. „Wizyta w Ziemniakolandii”.