• Znaleziono 610 wiadomości.

O bałwanku, który zaspał.

4.04.2017 r. mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły przyjaciół ze Szkoły Specjalnej nr 6 w Czeladzi oraz przedszkolaków z oddziału integracyjnego Przedszkola nr 7 im. Bajkowej Przygody.

XVI Powiatowy Konkurs Języków Obcych

Uczniowie naszej szkoły Aleksandra Omirska oraz Dominik Blochel odebrali nagrody za zajęcie II miejsca w XVI Powiatowym Konkursie Języków Obcych organizowanym przez III LO im.C.K.Norwida w Będzinie.

Zebranie z rodzicami uczniów SP 2, odbędzie się 29 marca o godzinie 17 30, a dla rodziców uczniów G 1 30 marca o godzinie 17 30.

Wiosenne rozmowy

Dnia 23 marca uczniowie klasy IIc i IIIb zaprosili rodziców na wspólne powitanie wiosny.

Program gimnazjalistów z MZS w KOSMOSIE !!!

Grupa The Safety Crew w składzie : Małgorzata Sączewska, Maciej Góral i Krystian Zasada znalazła się wśród 45 zwycięskich drużyn europejskich które będą miały niezwykłą okazję przeprowadzenia swoich eksperymentów na stacji ISS!

W dniu 7 marca ponad 20 gimnazjalistów MZS zainteresowanych historią podboju kosmosu wzięło udział w jednodniowej wycieczce do Warszawy by zobaczyć GATEWAY TO SPACE- największą na świecie wystawę „nie z tej Ziemi” pod patronatem NASA.

Otwarcie boiska wielofunkcyjnego

W dniu 21 marca 2017 roku nastąpiło otwarcie zadaszonego boiska wielofunkcyjnego przy Miejskim Zespole Szkół w Czeladzi.

Konkurs Piosenki Angielskiej

Uczennice, Kinga Wierzbicka z klasy III a oraz Nadia Łakomska z klasy VI b,wspaniale reprezentowały naszą szkołę w „Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej”.

17 marca odbyła się Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców i dziewcząt. Do rywalizacji zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt przystąpiłypo 4 zespoły z powiatu będzińskiego:

Gminne eliminacje do Małego OKR 2017

Dnia 07.03.2017r. przy współorganizacji Kopalni Kultury odbyła się kolejna już edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów czeladzkich szkół podstawowych i gimnazjów.