• Znaleziono 610 wiadomości.

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH SZACHISTÓW

Czterech uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w Szachach Szybkich.

SPACE WEEK 2017

Światowy Tydzień Przestrzeni Kosmicznej, który co roku jest obchodzony w dniach 4-10 października był okazją do wielu aktywności we wszystkich klasach naszej szkoły.

Taneczne przerwy

W tym tygodniu z inicjatywy Samorządu Szkolnego ruszyły w naszej szkole TANECZNE PRZERWY

Wizyta w Bułgarii

Realizując założenia projektu Erasmus+ nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w trzeciej już wymianie młodzieży w miejscowości Vratsa w Bułgarii.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela.

10 października  - Święto Drzewa

Jest to dzień organizowany w całej Polsce przez stowarzyszenie ekologiczne Gaja, szkoły i nadleśnictwa, w ramach którego prowadzona jest akcja sadzenia drzew.

Dyrektor SP2 zwraca się z prośbą do uczniów naszej szkoły o udział oraz zaangażowanie w uroczystość (lekcję historyczną) CHWAŁA KOŚCIUSZCE, która odbędzie się 15 października 2017r.

KONKURS NA LOGO SZKOŁY ROZSTRZYGNIĘTY !

Celem ogłoszonego we wrześniu konkursu było wyłonienie najlepszego graficznego symbolu (logo) dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Czeladzi.

Mistrzostwa Czeladzi w piłce nożnej

W dniu 4 października 2015 roku na stadionie MOSiR w Czeladzi nasi uczniowie zajęli II miejsce w Mistrzostwach Czeladzi w piłce nożnej chłopców.