29 PAŹ 2018

WIZYTA W DOMU SENIORA

18 października mieliśmy wielką przyjemność gościć w Domu Seniora w Czeladzi. Występ naszej młodzieży uświetnił obchody Dnia Seniora. Zaszczyt dla nas tym większy, że na uroczystość przybył burmistrz miasta – Pan Zbigniew Szaleniec, zastępca burmistrza – Pani Beata Zawiła, a także Dyrektorzy czeladzkich szkół.
Sztuka teatralna powstała pod kierunkiem Pani Agnieszki Podsiedlik – Szałas, zaś opracowaniem muzycznym zajęła się Pani Ania Piech. Zespół prowadzony przez Panią Anię wykonał pieśni patriotyczne. Pensjonariusze Domu Seniora byli zachwyceni. Warto nadmienić, że podopieczni Pani Piech to niezwykle utalentowani młodzi ludzie, którzy zdobywają szereg nagród w różnorodnych konkursach. Przedstawienie teatralne powstało w ramach koła teatralnego prowadzonego przez Panią Agnieszkę Podsiedlik – Szałas. Grupę teatralną tworzy 8 osób z klasy 8b. Widać, że kochają teatr, grają z pełnym zaangażowaniem. Publiczność była urzeczona ich występem.
Bardzo dziękujemy za życzliwe i ciepłe przyjęcie.