30 KWI 2018

Święto Siatkówki

Za nami dzień zmagań podczas Święta Siatkówki. Podczas siatkarskiego toru przeszkód rywalizowały najmłodsze adeptki piłki siatkowej, przedszkolaki, które od września z zapałem i wielkim zaangażowaniem trenują piłkę siatkową w murach naszej szkoły.
    Dziewczęta rywalizowały w duchu fair play, dopingując swoje koleżanki, z zapałem pokonywały kolejne przeszkody siatkarskiego toru przeszkód starając się zrobić to jak najlepiej i jak najszybciej.
    Najszybsza okazała się Natalia Bugajska i to ona wywalczyła złoty medal, drugie miejsce
i srebrny medal zdobyła Klara Zatońska, trzecie miejsce i brązowy medal otrzymała Zuzia Miękina.
    Wszystkie dziewczęta otrzymały dyplomy i pamiątkowe medale.
    Dzisiejsze zawody były pierwszymi dla większości dziewcząt i miejmy nadzieję, że nie ostatnimi.
    Gratulacje dla wszystkich uczestniczek dzisiejszych zmagań. Mam nadzieję, że młode zawodniczki w dalszym ciągu będą z zapałem uczestniczyły w treningach rozwijając swoje umiejętności i jeszcze wielokrotnie zdobędą medale na różnych zawodach sprawiając wiele radości swoim rodzicom i obecnemu oraz przyszłym trenerom.

W drugim dniu Święta Siatkówki odbył się turniej "dwójek" klas 4 - do turnieju zgłosiło się 7 par. Złoty medal zdobyły: Agata Szymanek i Apolonia Węgrzynowicz, srebrny medal - Kasia Gajewska i Maja Cebulska
a brązowy medal - Julia Lipa i Julia Zielińska.