28 LUT 2018

Kosmiczna podróż

Niezwykły lot wśród gwiazd i planet, burza meteorów i trening rycerzy Jedi – to tylko niektóre atrakcje corocznej imprezy integracyjnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi.

Po raz kolejny spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi ze Szkoły Specjalnej w Czeladzi i oddziału specjalnego Przedszkola nr 7 w Czeladzi.

Tym razem pod dowództwem sławnego Hana Solo , w którego wcielił się Pan Andrzej Mentel, na pokładzie Sokoła Millenium przemierzyliśmy galaktykę, by uratować mieszkańców sześciu planet.

Aby wypełnić misję, musieliśmy wykazać się wiedzą, pomysłowością i odwagą. Jak mówi mistrz Yoda: „Zaprawdę wspaniały umysł dziecka jest”.

Wszyscy spisali się na medal. Pokonaliśmy złego Lorda i zniszczyliśmy Czarną Planetę.

Bawiliśmy się wspaniale, więcej nas łączy niż dzieli, a uśmiechnięte buzie dzieci są tego najlepszym dowodem. To już 13 spotkanie w murach naszej szkoły, ale nie ostatnie. Zapraszamy za rok.

Niech Moc będzie z Nami.

Organizatorzy: Beata Ufnalska, Ewa Bytomska, Joanna Czerniakowska i Andrzej Mentel