• Znaleziono 610 wiadomości.

Dnia 9 stycznia o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dot. półkolonii – HAZ 2017.

Sukces gimnazjalistów w konkursie "Booktalking, c

Corocznie w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach odbywa się Regionalny Konkurs dla Gimnazjów oraz Szkół Ponadgimnazjalnych Booktalking, czyli gawęda o książce.

ZAKRĘCILIŚMY KARUZELĄ DOBRA!

To była prawdziwa KARUZELA DOBRA, którą ,,rozkręcili” ludzie o szlachetnych sercach, a my uczniowie Miejskiego Zespołu Szkół - Szkoły Podstawowej nr 2 w Czeladzi równie mocno postanowiliśmy nią ,,zakręcić”.

Zielona pracownia 2016

16 grudnia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, odbyło sie uroczyste wręczenie nagród szkołom województwa śląskiego, biorącym udział w konkursie i w projekcie „Zielona pracownia 2016” Konkurs i projekt był ogłoszony i rozstrzygnięty przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiskai Gospodarki Wodnej w Katowicach

Dnia 19 grudnia 2016 w Katowicach odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach. W turnieju startowało prawie 1500 zawodników z całej Polski.

MOC znowu była z nami!

W dniu 20 grudnia trzydziestu gimnazjalistów z klas pierwszych wzięło udział w wycieczce do kina IMAX w Katowicach na kolejny film sagi Gwiezdne Wojny pt. "Łotr 1. Gwiezdne Wojny-historie".

Nasi gimnazjaliści w  II etapie Europejskiego kon

European Astro Pi Challenge to konkurs przygotowany przez astronautę ESA Thomasa Pesqueta dla uczniów z krajów członkowskich Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Życzenia Świąteczne

Nadchodząca wigilia to nie tylko okres radosci, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym co nas czeka.

Mikołajkowa zbiórka karmy

W grudniu w szkole podstawowej zorganizowana została zbiórka karmy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Milowicach.