• Znaleziono 610 wiadomości.

Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej

Zwycięstwo naszych uczniów w MIEJSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce nożnej !!!

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej, Samorząd Szkolny w imieniu uczniów naszej szkoły, składa Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi serdeczne podziękowania za trud włożony w naszą edukację oraz wychowanie, za ogromną cierpliwość i okazywaną nam sympatię.

Wizyta w Ziemniakolandii

W dniu 10 października odbyły się zajęcia otwarte w klasie 2a pt. „Wizyta w Ziemniakolandii”.

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

9 października na Pogorii III w Dąbrowie Górniczej nasi uczniowie w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatu zajęli miejsce I, a w rejonowej rywalizacji zajęli miejsce II.

KLAS 4B W KINIE

3 października klasa 4b udała się wraz z wychowawcą i nauczycielem języka angielskiego na wycieczkę do kina

Inauguracja roku sportowego

8 października Dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego Panią Ewą Fronczek i Panem Andrzejem Mentel uczestniczyli w Inauguracji Roku Sportowego w Imielinie.

I miejsce w sztafetowych biegi przełajowe

Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie na miejskich zawodach w sztafetowych biegach przełajowych zajmując I miejsce.

INTEGRACJA KLASY 4B

W ramach integracji zespołu klasowego uczniowie klasy 4b spotkali się w piątek ( 21 września ) po południu w swojej klasie.

W 1999 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego ustanowiło Święto Bibliotek Szkolnych.

Dzień Jezyków Obcych

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, który obchodzony jest 26 września, świętowaliśmy w naszej szkole podczas lekcji wychowawczych w czwartek 27 września.