• Znaleziono 610 wiadomości.

ZBIERAMY I POMAGAMY

„ZBIERAMY I POMAGAMY” – pod takim hasłem w naszej szkole przebiega akcja zbierania nakrętek.

II MECZ ABSOLWENTÓW KLAS SPORTOWYCH

Po raz kolejny absolwentki klas sportowych, byłe uczennice, które reprezentowały naszą szkołę, mogły zagrać między sobą w piłkę siatkową.

Święto siatkówki (kl. 1-3)

W drugim dniu Święta Siatkówki w naszej szkole odbyły się siatkarskie tory przeszkód dla dziewcząt klas 1-3.

Święto Siatkówki

Kwiecień jest miesiącem w naszej szkole, w którym co roku odbywa się Święto Siatkówki

My First English Adventure

28 marca odbył się Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego „My First English Adventure” dla uczniów klas drugich szkoły podstawowej.

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

w dniu 27 marca reprezentacja naszej szkoły w składzie Otylia Owsianka, Amelia Klimczak i Julia Wagner brała udział w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym.

I TARGI EDUKACYJNE W SP2

W dniu 29 marca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Czeladzi odbyły się I TARGI EDUKACYJNE.

„Najważniejsze bezpieczeństwo..”

Dnia 26 marca nauczyciele klasy IIa i II c w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym , wspólnie z uczniami ze szkoły średniej zorganizowali warsztaty „Wybierz kask, a nie trzask”.

Bartłomiej Będkowski z klasy 8b otrzymał wyróżnienie w XVII POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM O TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII 2019.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie MINI PLAYBACK SHOW, który odbędzie się z okazji Dnia Dziecka