• Znaleziono 610 wiadomości.

Pierniki!

W dniu 07.12.2017r. uczniowie kl. Ia, Ib, Ic uczestniczyli w warsztatach ,,Świat toruńskiego piernika'' ,które zorganizowało Muzeum Saturn w Czeladzi.

Certyfikat „Biblioteka przyjazna uczniowi”, którą otrzymaliśmy to forma deklaracji nauczycieli bibliotekarzy i dyrektora szkoły na temat standardów obowiązujących w naszej bibliotece.

Z okazji Światowego Dnia Wolontariatu w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Szkolnego była zorganizowana akcja pomocy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt.

MECZ RÓWNOŚCI W SP2

27 LISTOPADA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 PO RAZ PIERWSZY W HISTORII SZKOŁY ZORGANIZOWALIŚMY MECZ RÓWNOŚCI - W RAMACH REALIZACJI PROGRAMU ANTYPRZEMOCOWEGO "BIAŁA WSTĄŻKA"

Wizyta w Finlandii

Zapraszamy do zapoznania się z relacja z wizyty naszych nauczycieli w szkole Hirvelan koulu w Kuusankoski w Finlandii

WESOŁA RODZINKA

W dniu 23 listopada odbyły się zajęcia integracyjne w klasie 1a pt. „Wesoła Rodzinka ”

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada pedagog szkolny p. A. Szkutnik oraz nauczyciel biologii - p. I. Rams-Ociepka zorganizowały dla klas VII i II,III gimnazjum happening poświęcony Prawom Dziecka.

Chcemy oddychać świeżym powietrzem!

W dniu 22 listopada, w ramach kampanii antysmogowej, odbyły się w naszej szkole ekologiczne lekcje przyrody dla klas piątych i szóstych.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

W dniu 20 listopada - Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka - uczniowie nasze szkoły uczestniczyli w happeningu, którego celem było zapoznanie dzieci z ich prawami

Rozgrywki minisiatkówki Kinder + Sport

Ruszyły rozgrywki minisiatkówki Kinder + Sport, w których uczennice klas sportowych wystąpią pod patronatem Miejskiego Czeladzkiego Klubu Sportowego